KLINICKÝ BIOANALYTIK PRO MIKROBIOLOGII

Pracovní místo ( KLINICKÝ BIOANALYTIK PRO MIKROBIOLOGII ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pracovní náplň:
o provádění specializovaných laboratorních diagnostických vyšetření v oboru mikrobiologie,
o hodnocení výsledků laboratorních analýz, odzkoušení a zavádění metod speciálních analýz,
o spolupráce na tvorbě a udržování systému jakosti laboratoře.

Požadujeme:
o magisterský studijní obor přírodovědného zaměření (chemického, biologického) s akreditací pro zdravotnictví nebo akreditovaný kvalifikační kurz "Odborné zdravotnické laboratorní metody",
o zdravotní způsobilost,
o trestní bezúhonnost.
Preferujeme absolventa se zájmem o obor!

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 11. platovou třídu,
o dovolená 25 dnů + 5 dnů dodatkové,
o další zaměstnanecké benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění až 700 Kč/měsíc,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o příspěvek na vybraná očkování,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),