SPECIALISTA ANALÝZ ZÁRUČNÍCH REKLAMACÍ

Pracovní místo ( SPECIALISTA ANALÝZ ZÁRUČNÍCH REKLAMACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: sabina.mastalirova@mann-hummel.com.
NÁPLŇ PRÁCE:
Centrální stahování informací o záručních reklamacích ze zákaznických portálů
Centrální nahrávání informací o záručních reklamacích do SAP WTY modulu
Tvorba standardizovaných reportů k záručním reklamacím na základě existujících dat a údajů
Shromažďování základních informací k novým případům záručních reklamací (obrázky týkající se produktu, protokoly o reklamacích, výkresy, kusovníky atd.)
Analýzy nových případů záručních reklamací
Aktualizace předchozích případů záručních reklamací na základě nových zjištění
Spolupráce s ostatními členy lokálního týmu
POŽADAVKY:
Úplné střední vzdělání, nejlépe technického směru
1-2 roky zkušenosti v oblasti kvality v automobilovém průmyslu
Dobrá technická znalost produktů v oblasti automotive, základní znalosti statistiky v oblasti zajištění kvality, zkušenosti s prací s různými IT nástroji, MS office
Znalost anglického jazyka (min úroveň B2), znalost německého jazyka výhodou
Řidičský průkaz sk.B, schopnost pracovat samostatně v dynamickém mezinárodním prostředí, analytické schopnosti
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
6 týdnů dovolené
1 mzda navíc každý rok
1.100,-- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity
Částečný home office + flexibilní pracovní doba
Podpora penzijního nebo životního pojištění
Příspěvek na stravování