Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 16.4.2021 - osobní kontakt na adrese Areál Tatry 1449/6, Kopřivnice od 12:00 hod. do 12:30 hod. (s sebou přinést strukturovaný životopis).
Pracovní náplň:
vedení oddělení všeobecné účtárny
sestavování účetní závěrky, sestavování daňového přiznání
řešení problematických účetních případů
kontrola správnosti zpracování účetních operací
příprava a shromažďování podkladů pro audit
reporting z účetnictví, zpracování statistických výkazů, inventarizace
komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad)
Požadujeme:
SŠ/VŠ ekonomického směru - znalost podvojného účetnictví
praxe na obdobné pozici min. 5 let
pokročilá znalost MS Excel, flexibilita a schopnost orientovat se na změny
velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
Silné zázemí české rodinné firmy.
Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, firemní program rehabilitační péče o zaměstnance, benefitní program pro zaměstnance.
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Kontaktní osoba: Ing. Věra Poláchová, telefonicky kontakt od 7:00 hod. do 15:00 hod. na čísle +420 556 493 956, e-mailem: vera.polachova@taweco.cz