Provozní (f&b manažer/ka)

Pracovní místo ( Provozní (f&b manažer/ka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud vás práce baví a chcete dělat věci jinak, je možné, že hledáme právě vás. Na pozici provozní hledáme nového kolegu/kolegyni, který se stane součástí našeho týmu.
Požadujeme:
- vzdělání min. vyučení nebo středoškolské
- praxe nejlépe min. 3 roky
- znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni (AJ, NJ), znalost více jazyků výhodou
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- trestní bezúhonnost
- samostatnost, loajalitu, důslednost, pečlivost a časovou flexibilitu

Náplň práce:
- povědomí o nabízených službách a jejich přizpůsobení moderním trendům
- zajišťuje dodržování hygieny na pracovišti, a to včetně zpracování odpadu
- spolu se šéfkuchařem sestavuje jídelní lístek a speciální menu
- určuje cenovou skladbu prodávaných pokrmů a nápojů
- komunikace s dodavateli, objednávání zboží
- organizace směn podřízených pracovníků
- odpovědnost za celkový chod provozu

Nabízíme:
- možnost ubytování v těsné blízkosti resortu
- zaměstnanecké benefity
- zajímavou práci
- zaměstnanecká strava
- mobilní telefon a notebook
- služební auto
Nástup: ihned. Prac. doba 8-16.00. Kontakt: telefonicky, e-mailem.