Technici údržby - seřizovač - elektro

Pracovní místo ( Technici údržby - seřizovač - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní Vaší práce bude mj.:
- provádění kontroly a údržby vstřikovacích lisů a dalších technologii
- mechanické opravy, výměny forem
- identifikace a odstraňování poruch elektro zařízení a strojů
- spolupráce s externími společnostmi při opravách a instalacích
- údržba a drobné instalace elektro v areálu firmy

Požadujeme:
- SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
- platná vyhláška č. 50/78 Sb.
- zkušenost v údržbě elektroniky výhodou
- schopnost pracovat samostatně
- základní znalost anglického jazyka by byla výhodou (není podmínkou)
Nabízíme: Plně hrazené stravenky, možnost obědů na pracovišti, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, pracovní oděv vč.jeho údržby, dárek k narozeninám, vánoční večírek, vánoční dárek
Kontakt: telefonicky po-pá 8:00-16:00