TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( TECHNICKÝ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: České Heřmanice č.p. 99, 565 52 České Heřmanice
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- řidičské oprávnění skupiny B a T (skupina C popř. další skupiny a profesní a strojnický průkaz výhodou)
- komunikativnost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost
- dobrý fyzický stav
- vítáno osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb., svářečský průkaz či jiné obdobné osvědčení o odborné způsobilosti
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha techniky, strojů a zařízení v majetku městyse dle oprávnění (malotraktor, čelní nakladač DIECI, nákladní automobil IVECO, zahradní traktor, sekačky, fréza, křovinořez, pila apod.)
- zajišťování údržby, běžných oprav, revizí a provozních prohlídek strojů a zařízení v majetku městyse
- správa budov ve vlastnictví městyse
- drobná údržba majetku městyse (opravy, nátěry apod.)
- údržba veřejného prostranství v městysi, včetně úprav zeleně
- dohled na pořádek a čistotu městyse
- správa a údržba komunikací v městysi (úklid, průběžná kontrola stavu, likvidace plevele, zimní " údržba apod.)
- drobné stavební práce
- pomoc při zajišťování kulturních akcí konaných v městysi
- a další činnosti zadané zaměstnavatelem
NABÍZÍME:
- smlouva na HPP
- mzda 25 000 Kč před zdaněním
- příspěvky na životní pojištění nebo penzijní spoření
- příspěvky z FKSP
- příspěvek na stravování
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Eliáš Pavel, tel.: 724 186 294, e-mail: urad@ceskehermanice.cz