Zákaznická podpora

Pracovní místo ( Zákaznická podpora ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz
1. kontakt e-mailem.

Zákaznická podpora a správce sociálních sítí služby Lepší.TV
Baví tě práce s lidmi? Chceš jim pomáhat? Staň se členem našeho zákaznického týmu. Rosteme, proto potřebujeme další posily. Nyní hledáme kolegyni či kolegu do zákaznického servisu (praxe podmínkou), který bude pomáhat zákazníkům televizní služby Lepší.TV a řešit jejich dotazy či požadavky. A nejen to! Také pronikneš do světa sociálních sítí a budeš prezentovat značku navenek. Neustále budeš pracovat na něčem novém a nikdy se nebudeš nudit. Ukaž nám, co je v tobě! Dáme ti příležitost! Každý den budeš řešit spoustu požadavků. Tvou výzvou bude, abys je všechny vyřešil/a tak, aby zákazníci odcházeli maximálně spokojeni.
Každý ví, že práce s lidmi není někdy jednoduchá, ale i tak tu máme pozitivní i přátelskou atmosféru.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- Volat, mluvit, ptát se, poslouchat. Každý den pomůžeš najít to nejlepší řešení spoustě zákazníků.
- Vysvětlovat, v čem jsou naše služby a produkty nejlepší. A proč. (A že my jsme nejlepší!)
- Zapadneš do super týmu. Ať už na zákaznickém centru nebo z home office držíme při sobě.
- Zlepšovat se. Objevovat nové věci. A třeba časem i pomáhat firmě růst a přicházet s novými nápady a vylepšeními.

CO MÁME PRO TEBE NAVÍC KROMĚ PLATU?
- Skvělou službu Lepší.TV bez omezení.
- Stravenky.
- Jsme jedna velká parta. Organizujeme i společné mimopracovní aktivity.
- Můžeš i částečně pracovat z domova (home office).
- Káva, čaj aj. co tvé hrdlo ráčí.
- Nákupy elektroniky na firmu. Tedy nemusíš platit DPH.
- Telefon

CO U