Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zaahradní 1965/44b
Náplň práce, okruh činností:
- účtování a veškerá evidence v oblasti tuzemských materiálových faktur
- účtování a veškerá evidence v oblasti zahraničních faktur
- účtování dalších drobných účetních operací
- zpracování agendy v oblasti drobného dlouhodobého majetku (účtování transakcí, inventury)
- zpracování a kontrola podkladů pro INTRASTAT
- kontrola správného oběhu zpracovávaných účetních dokladů

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní (ve výrobní společnosti výhodou)
- znalost účetní legislativy a legislativy v oblasti DPH
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- řidičský průkaz sk."B"

Nabízíme:
- zajímavá a perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- práce na hlavní pracovní poměr
- další odborné vzdělávání a profesní rozvoj
- příjemné, nové, moderní pracovní prostředí
- kolektiv příjemných spolupracovníků

Zaměstnanecké výhody: profesní růst, odborná školení, odpovídající platové ohodnocení, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora, možnost výplaty příspěvku na dopravu

Hlásit se na e-mail hellebrand@linaset.cz nebo na tel. č. 720 729 278 nebo osobně.
Z : 12.4.2021