Grafik, fotograf - grafička, fotografka

Pracovní místo ( Grafik, fotograf - grafička, fotografka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Produktové a portrétové fotografování, zpracování fotografií a jejich úprava. Občasné externí fotografování (portrét, závody, akce),
zpracování marketingových a propagačních materiálů (např. bannery, letáky, billboardy, brožury apod. včetně předtiskové přípravy),
tvorba a úprava grafiky pro tisk i web,
tvorba kreativní grafiky pro produkt (textil, cyklistické komponenty a doplňky)
přímá spolupráce s produktovým oddělením společně s dalšími našimi grafiky

Požadavky: zkušenost s digitální zrcadlovkou (produktová a portrétová fotografie),
práce se zábleskovými světly
znalost balíku Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
základní znalost DTP
znalost AJ (alespoň základní úroveň)
samostatnost a pečlivost, aktivní přístup
kreativitu a vlastní nápady vítáme,
schopnost pracovat pod tlakem

Strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na níže uvedenou emailovou adresu, připojte své portfolio

Nabízíme: zkrácená pracovní doba 37,5 hod/ týdně, po zapracování navýšení mzdy, možnost prodloužení pracovního poměru, práce s novým moderním vybavením ve fotoateliéru, firemní benefity, nové vybavení, práce v mladém kolektivu