VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA

Pracovní místo ( VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Žampach č.p. 1, 564 01 Žamberk
PRACOVNÍ NÁPLŇ: kuchař pověřený vedením stravovacího provozu Domova pod hradem Žampach, organizuje práci spojenou s výrobou jídel, zajišťuje správnou gastronomickou skladbu jídel a racionální výživu
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ:
- dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách
- 8. PT: plat při nástupu - dle praxe: 18.300,- Kč až 26.830,- Kč + mimotarifní složky platu
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
- dle dohody v 4/2021
- pracovní poměr na 1 rok ode dne nástupu až doba neurčitá
- místo bude obsazeno na základě výsledku výběrového řízení
POŽADUJEME:
- praxe v gastronomickém oboru
- zkušenosti s administrativní činností
- znalost práce na PC
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- výborné komunikační schopnosti
- připravuje a normuje suroviny, sestavuje měsíční jídelní lístek
- zajišťuje výrobu jednoduchých, složitých druhů teplých a studených jídel, pro výrobu racionálních a dietních jídel
- v případě provozní potřeby vykonává práci kuchaře, zastupuje skladní
- dodržuje povinnosti vyplývající z platných směrnic a nařízení pro stravovací provoz
- dodržuje kritické body HACCP, účastní se profesních školení.
- vede tým lidí, zajišťuje měsíční rozpis služeb, zpracovává podklady pro výplaty
- řidič osobního auta
NABÍZÍME:
- 5 týdnu řádné dovolené
- závodní stravování
- profesní rozvoj
- zvýhodněný mobilní tarif zaměstnance
BLIŽŠÍ INFORMACE: telefonicky poskytne v době po - pá, 8 - 14 hodin:
- Bc. Marcela Urbánková, tel.: 731 793 605 - vedoucí servisních provozů
- Bc. Iva Bittnerová, tel. 465 635 159 - personáln