TRUHLÁŘ/KA - PRACOVNÍK/CE V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ DVEŘÍ

Pracovní místo ( TRUHLÁŘ/KA - PRACOVNÍK/CE V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ DVEŘÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzdělání- vyučen v oboru Truhlář, praxe v oboru vítána.
Požadujeme: znalost výkresové dokumentace a konstrukcí, znalost technologie a opracování materiálů v truhlářské výrobě, manuální zručnost, základy povrchové úpravy, montážní práce, samostatné rozhodování, flexibilita, pracovitost , zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme : práci na plný úvazek, na dobu neurčitou, profesní a karierní růst.
Životopis zašlete na. e-mail. m.brejcha@ktc.cz
Kontakt: tel. 382 285 702, mob. 724 075 762, e-mail. miroslav.brejcha@ktc.cz