Prodavač/Prodavačka

Pracovní místo ( Prodavač/Prodavačka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Palackého 15, Rokycany
Práce v profesionální rodinné optice. Pracovní doba 08:00-17:00 hod., v sobotu 8:30- 11:30.
Požadujeme: min. úplné střední vzdělání, výborné komunikační schopnosti, nadšení pro osobní rozvoj a vzdělávání, ochotu poskytovat kvalitní služby za příznivé ceny. Praxe výhodou.
Nabízíme: platové ohodnocení od 23.000,- Kč/měs., zvýhodněný nákup optických pomůcek, finanční odměny za ekonomický růst prodejny, služební telefon.
Zaslání životopisu podmínkou účasti ve výběrovém řízení.
Kontakt e-mailem: Vohralík Martin, e-mail: personalni@s-fg.cz " Zaslání životopisu je podmínkou účasti ve výběrovém řízení."