Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Znalost a praxe v oblasti účetnictví, případně mzdovém účetnictví.
Práce se systémem Helios výhodou.
Běžná orientace v daňové legislativě.

Náplň práce:
Účtování a kontrola dokladů společnosti.
Zpracování DPH, kontrolních hlášení, uzávěrek.
Zpracování daňových přiznání.
Komunikace s úřady, zaměstnanci a dalšími partnery společnosti.
Ostatní účetní a ekonomické činnosti.
Pružná prac. doba, pevná část 8:00 - 14:00. Zaměstnanecké výhody: pravidelné zdokonalování v oblasti účetnictví. příspěvek na stravování. příspěvek na dopravu, po roce příspěvek na důchodové spoření, 13. plat. Kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 - 14:00, e-mailem.