VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ A ŘEZÁRNY DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SKLADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ A ŘEZÁRNY DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání strojního/všeobecného zaměření
- Praxi v oboru minimálně 5 let v oblasti skladového hospodářství
- Zkušenost s řízením pracovního kolektivu
- Znalost práce s PC (MS Office, internet, Outlook, SAP nebo IFS velkou výhodou)
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup, organizační schopnosti
- ŘP sk. B

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP: Dohodou
NÁPLŇ PRÁCE:
- Řídí komplexně činnost skladového hospodářství a řezárny.
- Rozhoduje o sortimentní skladbě materiálu.
- Rozhoduje o opravách.
- Provádí poptávková řízení nových zákazníků.
- Zodpovídá za inventarizaci skladových zásob
- Zodpovídá za náklady řízené jednotky.
- Koordinuje výdej materiálů.
- Koordinuje výdej technických plynů
- Kontroluje dodržování zásad skladové evidence.
- Koordinuje hospodaření s paletami, provádí inventarizace.
- Koordinuje provádění inventarizace.