MISTR ÚDRŽBY ELEKTRO DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP

Pracovní místo ( MISTR ÚDRŽBY ELEKTRO DIVIZE SLUŽBY A NÁKUP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání elektro zaměření.
- Vyhlášku ČUBP č. 50/1978 Sb. (§ 8).
- Praxi v oboru minimálně 5 let.
- Zkušenost s řízením pracovního kolektivu.
- Znalost práce s PC (MS Office, internet, Outlook, SAP nebo IFS velkou výhodou).
- Samostatnost, aktivní přístup, organizační schopnosti.
- ŘP sk. B.

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP:
- Dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- Řídí a koordinuje činnost pracovníků útvaru údržby elektro.
- Řídí a koordinuje opravy strojů a zařízení po stránce elektro.
- Koordinuje provádění oprav a servisu s vedoucími výrobních středisek.
- Zajišťuje a koordinuje provádění oprav externími dodavateli.
- Zajišťuje požadavky na nákup náhradních dílů a režijního materiálů.
- Plánuje, řídí a kontroluje náklady svěřených nákladových středisek.
- Analyzuje technické a technologické úpravy strojů a zařízení.
- Zajišťuje plnění požadavků z investičních projektů na pořízení strojů a zařízení.