Řezník / řeznice

Pracovní místo ( Řezník / řeznice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Domažlicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Náplň práce: bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu; výroba polotovarů dle platných receptur společnosti; kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách; prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti; kontrola kvality, čerstvosti zboží; dodržování hygienických zásad; dodržování pravidel HACCP; komunikace a obsluha zákazníků; obsluha pokladny.
Požadujeme: odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář nebo praxi s bouráním a opracováním masa; dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování; zodpovědný přístup k práci; samostatnost, zručnost a pečlivost; zdravotní průkaz.
Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti; práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně; zajímavé finanční ohodnocení; stravenky; multisport kartu; příspěvek na penzijní připojištění; odměnu za práci o víkendech a svátcích; slevové poukázky na nákup zboží; lázně; zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků; odměna za výročí narozenin; zaškolení na prodejně.
Osobní, e-mailový nebo telefonický (8:00 - 18:00 hod.) kontakt.