Obchodní zástupce pro zahraničí

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro zahraničí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Velká Štáhle 92
Pracovní náplň: akvizice nových zákazníků, zpracování obchodních nabídek a příprava prezentací, vedení obchodních jednání, poskytování technického poradenství týkající se výrobního programu strojírny Stelon,zpracovávání obchodních nabídek, anylýza trhu, související administrativa (reporting).Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání, němčinu na komunikační úrovni (znalost angličtiny výhodou), zkušenost s obchodní činností, dobré komunikační,vyjednávací,prezentační a organizační dovednosti, pečlivost,spolehlivost,aktivní přístup k práci. Uživatelskou znalost práce s PC,časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ŘP skupiny B,trestní bezúhonnost,flexibilitu,samostatnost,krativitu v práci, snahu o prosazení se na rozvíjejících se světových trzích. Nabízíme zázemí prosperující české společnosti s douholetou tradicí,motivující finanční ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: homeoffice, služební vozidlo i pro soukromé užití, notebook,služební telefon, stravenkový paušál,příspěvek na penzijní či životní pojištění, vlastní rekreační zařízení, příspěvek na masáže, bazén,posilovnu….
Hlásit se na e-mail petr.matecha@metalplast.cz nebo na tel. č. 702 083 903
Z : 24.3.2021