Ostraha prodejny Lidl


Pracovní náplň

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost. 12-ti hod. směny, turnus - krátký a dlouhý týden. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.
Požadujeme: Praxe a certifikát strážného výhodou, není však podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let (dle zákona), zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování.
Nabízíme: Zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce, prémie za záchyty.
Vhodné i pro OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pracovní doba pracovníků ostrahy prodejen Lidl je od 9 - 10 hod. do 20 hod. Kontakt: telefonicky Po-Pá 9.00 - 16.00 hod., 737 087 145 pí. Božena Bilíková nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Detaily nabídky Ostraha prodejny Lidl

Firma

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Služby zákazníkům

Telefon

Kontaktní osoba

Božena Bilíková

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát