Recepční

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho rozrůstajícího se kolektivu hledáme flexibilního, sympatického kolegu/kolegyni, kterého naplňuje práce s lidmi a domluví se německy nebo anglicky se schopností pracovat v týmu.
Očekáváme skvělé komunikační schopnosti slovem i písmem, kultivované vystupování.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí, pracovní doba krátký/dlouhý týden, přátelský kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení. Slevu na stravu a služby společnosti. Zkušenosti s prací na recepci nebo na obdobné pozici v oblasti služeb cestovního ruchu vítána.
Pracovní pozice vhodná pro absolventa gymnázia, z obchodní nebo ekonomické školy.
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Kontakt: telefonicky, e-mailem