OBRÁBĚČ/KA - BRUSIČ/KA

Pracovní náplň

PP na dobu určitou - možno prodloužit nebo změnit na neurčito.
Náplň práce: obsluha brusky na kulato typu BHU 32/1500 nebo BUC 63/3000.
Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace a používání měřidel.
Pracovní doba: 6 - 14:30 hod.
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program.
Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková., e-mail: denisa.chabkova@zvvz.cz - schůzku domluvit předem.