Údržbář/elektrikář

Pracovní místo ( Údržbář/elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme do svého týmu nového kolegu na pozici ELEKTRIKÁŘ, který by se staral o hotel Sklář, partnerské společnosti Orea Hotels & Resorts.
Náplň práce: zajištění údržbářských a elektrikářských prací na hotelu.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici, vyhláška 50/1978 Sb., spolehlivost a odpovědnost.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Možnost prodloužení nebo doba neurčitá.
Nabízíme: Kafetéria systém, zvýhodněné ubytování v rámci Orea Hotels, stravování na hotelu zdarma, příspěvek penzijní/životní pojištění, možnost zvýhodněného ubytování a mnoho dalšího.
Kontakt: životopisy zasílat e-mailem