Marketing specialista/ka

Pracovní místo ( Marketing specialista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- předchozí zkušenosti v oblasti marketingu minimálně 2 roky (zaměření ideálně na content)
- pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- řidičský průkaz skupiny "B" - aktivní řidič
- ochota cestovat i do zahraničí

Pracovní náplň:
- vedení projektů spojených s externí a příležitostně interní komunikací
- copywriting (webové stránky, e-mailing, katalogy, články, případové studie a další)
- pravidelná aktualizace webových stránek, marketingového uložiště a obchodních aplikací
(například aplikace s rozšířenou realitou turnstileART)
- správa sociálních sítí a marketingových platforem
- organizace českých i zahraničních veletrhů
- aktivní spolupráce s obchodním týmem a komunikace s celosvětovou distributorskou sítí
Zaměstnanecké výhody:
- jazykový kurz angličtiny na pracovišti
- podpora dalšího vzdělávání
- dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů
- pružná pracovní doba
- firemní akce v průběhu roku
- závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %