Vedoucí provozu a údržby

Pracovní místo ( Vedoucí provozu a údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 50/28, Olomouc - Nové Sady.
Co u nás budete dělat:
- Zajišťovat provozuschopnost objektů Klíče, údržbu, opravy a využívání dopravních prostředků
- Provádět metodickou, organizační, řídící a kontrolní činnost v oblasti bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti pracovního a životního prostředí
- Vést tým údržbářů
Co od Vás požadujeme:
- Střední odborné vzdělání s maturitou (technické zaměření, např. strojírenství, stavebnictví apod.)
- Schopnost vedení týmu, samostatného rozhodování a týmové práce
- Odborné znalosti (zajišťování nákupů, oprav, revizí a servisních prohlídek, provádění vyúčtování, zpracování veřejných zakázek, zpracování fotodokumentace, vedení provozní dokumentace…)
- Odborné dovednosti (obsluha nízkotlakých plynových kotelen a zařízení, tlakových nádob, obsluha a práce se stroji, elektrospotřebiči a nářadím, manuální zručnost…)
- Znalost práce s výpočetní technikou
- Flexibilitu, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatii, asertivitu, jednání v souladu s etickými normami, partnerský přístup k lidem s postižením, spolehlivost, schopnost řešit zátěžové situace
- Připravenost dále se rozvíjet a vzdělávat
- Administrativní a organizační dovednosti
- Profesionální přístup k práci
- Bezúhonnost
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
- Dobrý zdravotní stav
Výhodou je:
- Praxe v oboru
- Zkušenosti s vedením týmu
- Praktické dovednosti
- Osvědčení z vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- Osvědčení z vyhlášky č. 91/1993 Sb.
Co Vám nabízíme:
- Zázemí v oboru dobře profilované organizace
- Stabilní za