Logistik - expediční sklad

Pracovní místo ( Logistik - expediční sklad ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita (odpolední a občasné sobotní směny). - Zkušenosti v logistice, s motor. vozíky a SAP systémem výhodou.
Náplň práce:
- zásobování určených montážních linek materiálem, kompletace materiálu (dle kanban karty nebo zakázky), kontrola exspirací materiálu, obsluha motor.vozíku "vláčku" (nikoliv VZV, retrak) a další…
Nabízíme:
- 13.mzda, závodní stravování, 25 dní dovolené, příspěvky (na děti, na penzijní připojištění, na kulturu), firemní akce, a další…
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dne od 8:00 do 14:00 hod.