Údržbář - elektrikář

Pracovní místo ( Údržbář - elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: údržba a oprava elektrorozvodů, elektrické instalace, el. zařizovacích předmětů, strojů a přístrojů včetně drobných oprav
- Požadujeme: vyučení, odbornou a zdravotní způsobilost k výkonu povolání (vyhláška ČÚBP č. 50/78 §6), samostatnost, odolnost vůči stresu, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochotu pracovat na směny, ochotu pracovat v 8 hodinových směnách + držet pohotovost na telefonu
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Nabízíme: HM + os. ohodnocení, výkon. odměny ad., příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, nadstandardní pokoje při léčbě v nemocnici, zvýhodněný tarif mobilních operátorů pro zaměstnance i rodinu, zvýhodněná nabídka vybraných bankovních produktů, parkování v areálu, slevy na cestování a další zaměstnanecké benefity
- V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis se Souhlasem se zpracováním osobních údajů na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice "Údržbář - elektrikář".