ZDRAVOTNÍ SESTRA

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Mgr. Kateřina Nevanová, tel.: 773 545 225, e-mail: personalni@vseobecnylekar.cz
Hledáme zdravotní sestru do naší ordinace všeobecného praktického lékaře v Oldřišově u Opavy na celý úvazek, převážně na domácí péči.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
- praxe v ambulanci VPL není podmínkou
- empatický a přátelský vztah k našim pacientům
- spolehlivost
Náplň práce:
- odborná péče o pacienty v domácím prostředí - měření TK, P, odběry, převazy
- v případě potřeby výpomoc v ordinaci VPL (organizace provozu ordinace, objednávání vakcín a léků, práce s lékařským programem)
- OOP zajištěny
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days
- přátelský tým
- placené vzdělávací akce
- možnost kariérního růstu - stále do týmu hledáme sestry manažerky