Pracovníci v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Na Radouči č.p. 1081
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 703 849 981, e-mail: dps.tvrznikova@seznam.cz nebo osobně

"Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, p. o. je organizace, která se snaží prostřednictvím svých služeb pomáhat seniorům a občanům se zdravotním postižením přes nepříznivé sociální a zdravotní situace setrvávat ve svých domovech a zachovat tak vazby na své přirozené prostředí, své přátele a blízké."

Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!
Právě hledáme nové kolegy na pracovní pozici:
Pracovník v sociálních službách

Náplň práce:
- poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením;
- zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech;
- individuální plánování a vedení další dokumentace.

Požadujeme:
- SOU, SŠ;
- zdravotní průkaz;
- osvědčení pracovníka v sociálních službách - možnost dodělat při zaměstnání;
- zájem o práci s cílovou skupinou;
- aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B;
- znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň;
- komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci;
- samostatnost a zodpovědnost;
- časovou flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
- práci na HPP;
- stabilní zázemí;
- 5 týdnů dovolené + 2 dyn sick days;
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. platné od 1. 1. 2020;
- nárůst mzdy po zkušební době;
- příspěvek na stravování;
- po zapracování prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou;
- supervizní a metodickou podporu;
- práci v přátelském kolektivu;
- příjemné pracovní prostředí;
- další vzdělávání a osobní