KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na email: reditelka@dpssobesuky.cz. Kontaktní osoba PhDr. Yvona Andělová, ředitelka, tel. 582 335 016 (volat 8:00-14:00)
Náplň práce: výroba technologicky náročných teplých jídel, specialit studené kuchyně nebo samostatná výroba jídel v souladu se závaznými výživovými normami. Samostatná příprava a úprava pokrmů, vydávání pokrmů, vaření dle diet.
Požadavky: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zdopovědnost, komunikativnost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, flexibilita, vztah k cílové skupině senioři.
Nabízíme: 5 týdnů DV, příspěvek na stravu, příspěvek na rekreaci či kulturu, profesní vzdělávání, příplatek za směnnost, osobní příplatek, pololetní odměny, aj.