Řidič/ka nákladních automobilů, tahačů

Pracovní místo ( Řidič/ka nákladních automobilů, tahačů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 79, Lutín. Nástup ihned.
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny CE
- platné psychotesty
- karta řidiče

Náplň práce:
- řízení a obsluha těžkého motorového vozidla pro přepravu zboží, kapalin a těžkých materiálů na krátké i dlouhé vzdálenosti
- odpovědnost za vozidlo a kontrola jeho provozuschopnosti a pohonných hmot
- dodržování pracovního rozvrhu a určené trasy dle platné vyhlášky
- vedení záznamů o provozu vozidla, obstarávání a kompletace dopravních dokumentů, celních a jiných dokladů
- řízení vozidla řádným a bezpečným způsobem s ohledem na stav vozovky, počasí a dopravní podmínky při zachovávání předpisů o pracovní době řidiče
- kontrola naložení vozidla, zabezpečení nákladu v rámci stanovené nosnosti vozidla

Pracovní doba od 06:00 hod. do 14:00 hod.
Zam. výhody: Jiné výhody, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování, dovolená navíc.

Kontakt je možný POUZE emailem.