Technici oprav mobilních telefonů

Pracovní místo ( Technici oprav mobilních telefonů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mobilprovas, OC Dragoun, Dragounská 6, 350 02 Cheb. Vhodné i pro absolventy.

Pro náš zavedený Express servis v NC Dragoun - ul. Dragounská 6, Cheb hledáme šikovného/šikovnou technika/techničku.

Co Vám můžeme nabídnout:
- zajímavá práce s nejnovějším SW i HW vybavením
- nástupní plat 28.500,-Kč, po zapracovaní motivující finanční ohodnocení dle počtu provedených zakázek - vše se odvíjí od Vaší zručnosti
- příjemné pracovní prostředí v nové prodejně
- sympatičtí kolegové a fajn šéf
- zaškolení a pomoc zkušenějších kolegů
- zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
- slevy na firemní produkty a výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
- pracovní dobu od pondělí do pátku od 9.00 do 17.30 hod.
- možnost nástupu ihned
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- bonusy/prémie, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky/služby.

Co bude náplní Vaší práce:
- pozáruční opravy mobilních telefonů všech značek - Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, iGet, MyPhone, Alcatel, LG, Lenovo, HTC, Asus, Blackberry, Aligator, Acer, Microsoft (Nokia) a další…
- samostatná práce na PC a na internetu
- průběžně budete rozvíjet své odborné znalosti a dovednosti.

Očekáváme od Vás, že:
- jste manuálně zručný/á a pečlivý/á
- už jste někdy něco rozložil/a a dokázal/a to složit zpátky
- máte chuť pracovat a učit se novým věcem
- zvládnete práci s počítačem na vynikající úrovni
- máte minimálně základní znalost technické angličtiny
- jste optimista/optimistka
- splňujete podmínku morální a trestní bezúhonnosti
- jste spolehlivý/á a zodpovědný/á
- přiložíte životopis s V