finanční účetní

Pracovní místo ( finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy posílejte na e-mail: kveta.kubatova@ringfeder.com, mobil: 608 841 036

Popis pozice:
- účtování došlých faktur a s tím spojená agenda – komunikace s dodavateli, s oddělením nákupu a dalšími interními odděleními
- předběžné pořizování faktur, kontrola a archivace dokladů
- komunikace s mateřskou společností a vzájemné odsouhlasování závazků a pohledávek
- podpora při sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek včetně účetních a daňových auditů
- podpora při měsíčním reportingu
- příprava podkladů pro měsíční daňová přiznání DPH
- vedení pokladny
- příprava platebních příkazů
- po zapracování možnost rozšíření odpovědností v oblasti účetnictví a controllingu

Očekáváme od Vás pracovitost, pečlivost, spolehlivost a ochotu se učit novým věcem
Minimálně středoškolské vzdělání (ekonomického zaměření výhodou)
Praktické zkušenosti v oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou (rádi Vás zaškolíme)
Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
Znalost ERP Systému SAP výhodou
Znalost práce s MS Office (Excel, Word, Outlook)
Vhodné i pro absolventy/ky
Možný termín nástupu: od 1.4.2021

Co vám můžeme nabídnout:
• rodinná atmosféra a individuální přístup
• odpovídající platové ohodnocení
• flexibilní pracovní doba
• odborná a jazyková školení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na důchodové či životní připojištění (1.000 Kč/měsíc)
• příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu
• příspěvek na dopravu (2,5 Kč/km)
• 13. plat ve formě půlročních odměn
• zvýhodněný firemní mobilní tarif a bankovní služby
• zázemí silné mezinárodní společnosti
• Flexipassy p