PRACOVNÍK/NICE SLUŽBY ČČK - ÚKLID NEBYTOVÝCH PROSTOR / HPP

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/NICE SLUŽBY ČČK - ÚKLID NEBYTOVÝCH PROSTOR / HPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici pracovník SLUŽBY ČČK - úklid nebytových prostor.

Charakteristika povolání: pracovník SLUŽBY ČČK zabezpečuje výkon služby spočívající v úklidu nebytových prostor ve zdravotnickém zařízení.

Předpoklady: státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažený věku 18 let, způsobilost k právním úkonům.

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- dobré komunikativní schopnosti
- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
- občanskou bezúhonnost
- výhodou je očkování proti žloutence typu B

Uchazeč předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
Jméno, příjmení uchazeče, datum místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče, kontaktní spojení.

K přihlášce je nutno přiložit:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech (strukturovaný životopis) včetně telefonického a emailového kontaktu
- motivační dopis

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody (1. 6. 2021)
Místo výkonu práce: Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí, pracoviště Ústí nad Orlicí, Čs. armády 1076
Smlouva: hlavní pracovní poměr - plný pracovní úvazek, 40 hodin/týden
Mzda: 16 100,- Kč

Písemnou přihlášku s přílohami zasílejte na adresu:
Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí, Kopeckého 840, 562 01 Ústí nad Orlicí

Dotazy