Prodej a servis elektrokol / asistenti prodeje

Pracovní místo ( Prodej a servis elektrokol / asistenti prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme největší prodejce elekrokol ve Zlínském kraji a hledáme posilu do našeho týmu!
Baví tě cyklistika, lyže, sport obecně? Jsi manuálně zručný, rád komunikuješ s lidmi a máš chuť pracovat?
Co bude tvou náplní práce
o Komunikace se zákazníky, ochota pomoci
o Prodej elektrokol, potřeb pro zimní sporty a dalšího sportovního vybavení, proaktivní přístup
o Garanční prohlídky a servis kol, lyží, běžek - dle sezóny
o Objednávání cyklo komponentů (dostatek zboží pro prodej, servis)
o Zajištění funkčnosti servisního nářadí a strojů
o Práce s pokladním a skladovým systémem
o Vybalování zboží, pravidelná inventarizace zboží
o Vychystávání zboží pro e-shop a komunikace s kolegy ze skladu
Co bys měl/a umět
o Komunikovat, mít příjemné a zdvořilé vystupování
o Mít rád sport a aktivně ho provozovat
o Základní znalost servisních úkonů
o Mít obchodního ducha a chuť učit se novým věcem
o Dobrá znalost práce na PC (MS office, outlook, chrome)
o Znalost češtiny na vynikající úrovni
o Základní znalost anglického jazyka (výhodou)
o Zkušenosti s maloobchodním prodejem (výhodou)
o Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
o Týmového ducha
Co nabízíme
o Plat po zkušební době 30 000+ Kč
o 20 dní dovolené
o Možnosti navýšení mzdy, osobní ohodnocení aj. dle zapálení, angažovanosti a dosažených výsledků
o VIP ceny na produkty a Multisport karta po zkušební době
o Pozitivní a veselý kolektiv
o Neustále se rozvíjející tým, možnost kariérního růstu
o Zázemí společnosti věnující se prodeji sportovního vybavení více než 30 let
o Práce v centru Rožnova pod Radhoštěm