Technik a administrátor projektové přípravy výroby

Pracovní místo ( Technik a administrátor projektové přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-převzetí nových projektů do výroby
-technický nákup a komunikace s dodavateli
-zpracování analýz vyrobitelnosti
-komunikace se zákazníky
-pravidelné zpracování písemného reportingu a cílování úseku
-výroba vzorků, prototypů
-čtení a zpracování výkresové dokumentace
-zpracovává a aktualizuje přehled výrobků pro výrobní pracoviště (administrativa projektů)
Požadujeme:
-aktivní znalost němčiny slovem i písmem, plus angličtina na komunikativní úrovni výhodou
-ŘP sk.B
-schopnost komunikovat se zákazníky, dodavateli, s výrobními odděleními
-spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým dovednostem
-aktivní znalost práce s PC, MS Office

5 týdnů dovolené, náborový příspěvek 10.000,-Kč po ukončení zkušební doby, mobilní telefon, notebook, příplatek na dopravu, příspěvek na závodní stravování, ochranné pracovní pomůcky, oblečení

První kontakt: své životopisy zasílejte na email : volnamista@uniwellcz.cz, info@uniwellcz.cz, k rukám p.Z. Albrecht, p. S.Nevaeva
Tel. 388 402 922, 388 402 920 , 388 402 911, schůzku PŘEDEM DOMLUVIT