Disponent/ka logistiky

Pracovní místo ( Disponent/ka logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Třemošnice.
První kontakt osobně - personální oddělení v Třemošnici středa 13-15 hodin, emailem nebo i telefonicky pondělí až pátek od 8 do 15 hodin.
Pracovní náplň:
Komunikace s českými a zahraničními zákazníky ohledně výrobních požadavků,
zpracování zákaznických požadavků v MS Excel a EDI, plánování výroby galvanické a kataforické linky v interním systému, hodnocení výrobních plánů, dodání materiálu k zákazníkovi v požadovaný termín.
Požadovaný profil:
SŠ vzdělání, analytické myšlení, dobrá znalost MS Office, zejména Excelu, anglický jazyk na pokročilé úrovni, německý jazyk výhodou, organizační a komunikační schopnosti,
kreativní a inovativní přístup k práci, flexibilita, odpovědnost, pracovní nasazení a odolnost vůči stresu, flexibilita, odpovědnost, pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
Nabízíme:
Práci v mladém kolektivu ve stabilní mezinárodní společnosti, fajn tým, přátelské a odporující prostředí, 5 týdnů dovolené a věrnostní dovolená, pružná pracovní doba, odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu, notebook, firemní školení, zaměstnanecké benefity: bonus za docházku, věrnostní příplatky za odpracované roky, odměny za zlepšovací návrhy, dotace zaměstnavatele na stravování v areálu společnosti, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, příspěvky na sportovní a relaxační aktivity, odměny při životních jubileích, vánoční dárek, vitamín C.
Dotace zaměstnavatele na stravování ve firmě, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance, odměny při životních jubileích, vánoční dárek, vitamin C.

Vložit inzerát