PRACOVNÍK /-NICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V TERÉNU

Pracovní místo ( PRACOVNÍK /-NICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V TERÉNU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Bortlová Eva Mgr. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: bortlova@jinakops.cz.

Co POŽADUJEME?
• Minimálně střední vzdělání s výučním listem. Vzdělání je možné si doplnit až v průběhu 18 měsíců od přijetí do zaměstnání (kurz pro pracovníky v sociálních službách v rozsahu 150 hodin – je možné požádat o proplacení kurzu na úřadu práce),
• respekt k dospělým lidem se zdravotním postižením a k jejich schopnosti žít normálně – mimo zdi ústavu,
• potřebujeme člověka spolehlivého, důsledného, zodpovědného,
• potřebujeme, abyste uměli pracovat s počítačem (word, excel, internet),
• trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost je podmínkou ze zákona.
Co NABÍZÍME?
• plný úvazek,
• pět týdnů dovolené,
• kvalitní vzdělávání,
• pravidelnou supervizi,
• práci v týmu motivovaných lidí,
• předpokládaný nástup březen/duben 2021 nebo dle domluvy.
KOHO potřebujeme?
• člověka, který bude podporovat lidi s mentálním znevýhodněním nebo duševním onemocněním v jejich domácnostech a taky jinde, kde bude potřeba,
• parťáka do zavedeného týmu, který se chce učit a vidět věci JINAK

Náplň práce: podpora lidí s mentálním postižením na území města Opavy, v jejich domácnostech a v běžném prostředí; plánování podpory společně s podporovaným člověkem (individuální plánování). Podpora se odehrává v oblasti hospodaření, starosti o domácnost, doprovody k lékaři apod. Pracovní doba se odvíjí dle potřeb podporovaných osob.