Skladník, manipulant

Pracovní místo ( Skladník, manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce zaměstnance (adresa pracoviště): Strážská 483, 348 02 Bor
Jsme přední výrobce plynových pružin a pro naši stále se rozvíjející firmu hledáme zaměstnance na pozici manipulant.
Vaše úkoly:
" příprava materiálu pro výrobu
" manipulace s obalovým a pomocným materiálem ve výrobě (příprava kartonů, úklid ve společných prostorách ve výrobě, odstranění prázdných palet ve výrobě, apod.)
" kontrola označení a balení hotových výrobků určených k vývozu
" spolupráce s ostatními odděleními
" v případě potřeby výpomoc ostatním oddělením (sklad, výroba)
Váš profil:
" požadujeme práci ve směnném provozu
" pečlivost a zodpovědnost při vykonávané práci
" ochota učit se nové věci
" logické myšlení
Nabízíme: práci v příjemném prostředí, stálou práci s možností profesního růstu, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou a vánoce, výkonnostní prémie, osobní ohodnocení, stravenky, prémie za docházku a doporučení nového zaměstnance, plně hrazené stravné, 25 dnů dovolené.
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, dopravné, výkonnostní a osobní prémie, přítomnostní prémie, prémie za doporučení nového zaměstnance, prémie na dovolenou a vánoce, 25 dnů dovolené.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dopravné, výkonnostní a osobní prémie, přítomnostní prémie, prémie za doporučení nového zaměstnance, prémie na dovolenou a vánoce, 25 dnů dovolené.