NÁKUPČÍ

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:8/2/2021 a:25/2/2021
Do našeho týmu hledáme zodpovědného člověka na pozici NÁKUPČÍ, který bude schopen zajistit obchodování s našimi dodavateli a zajistí, že náš zákazník dostane vše, co si objednal, správně a včas.
Společnost Solidsun s.r.o. se zabývá instalacemi fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a rekuperací. Nabízíme komplexní řešení pro firmy i domácnosti. Jsme dlouholetým a spolehlivým partnerem při využívání obnovitelných zdrojů v České republice a dalších státech Evropské unie.
Náplň práce:
- Nákup komponentů dle projektové dokumentace
- Zajištění logistiky do skladů, anebo na místo montáže
- Plánování skladovacích kapacit v součinnosti se sklady
- Kontrola a dohlížení nad termíny dodávek dle požadavků realizace
- Operativní zajišťování materiálu dle potřeb realizace
- Spolupráce v rámci tvorby cen komponentů pro cenové nabídky
- Tvorba poptávek a následné vyhodnocování cenových nabídek.
Požadujeme:
- Znalost problematiky nákupu, logistiky a skladování
- Čtení a orientace v technických výkresech
- Dobré komunikační a organizační schopnosti v rámci vyjednávání s dodavateli
- Nutná technická zdatnost v rozlišování nakupovaného materiálu v rámci elektro oboru
- Orientace napříč technickými obory (spojovací materiál, Al profily, atd.)
- Řidičské oprávnění sk. B
- Znalost práce na PC - MS Office
- Ochotu převzít zodpovědnost za svěřené úkoly
- Schopnost týmové spolupráce
- Ochotu učit se novým věcem
- Znalost AJ na komunikativní úrovni.
Výhodou:
- Znalost terminologie a podmínek INCOTERMS
- Znalost celních předpisů, procesů a systémů
- Znalost cel