OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY KAUFLAND ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: NECHODIT NA POBOČKU. Šašková Svatava, tel.: 721 954 166, Po - Pá od 9.00 - 16.00 hod. Životopis zašlete na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz. Prosíme nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadujeme: věk minimálně 18 let, čistý Výpis z trestního rejstříku, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu, praxe v oblasti Security(podmínkou), znalost na kamerovým systému(výhodou), certifikát strážného(výhodou)

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou v hotovosti či na účet, možnost zálohy. Hrubá měsíční mzda od 16.000Kč, odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Přístup do firemního systému kde lze on-line kontrolovat naplánování směn, odpracované hodiny, aktuální výdělek, odměny za výkon. Nástup možný ihned. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Náplň práce: zajištění ostrahy maloobchodní prodejny, dodržování daných bezpečnostních předpisů, spolupráce s PČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, turnusové směny