Automechanik (pro servis)

Pracovní místo ( Automechanik (pro servis) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z.: 8.2.2021, a: 17.5..2021
JAKÉ ČINNOSTI BUDETE MÍT NA STAROSTI?
jako automechanik na servisní dílně budete opravovat vozidla na zakázku dle požadavků zákazníka - tzn. servisní prohlídky,
běžné opravy, opravy skupin vozidla, montáž příslušenství apod.
- k dispozici budete mít ruční nářadí, pneumatické utahováky, momentové a speciální klíče a další přípravky, technologická
zařízení a měřicí přístroje
- dále se budete podílet na montáži a přestavbě vozidel na zakázku, a to dle výkresové dokumentace dodané konstruktéry
- samozřejmostí je běžná údržba zařízení, která budete na dílně využívat
- naše vozidla servisujeme také v zahraničí, je zde tedy možnost vyjet za hranice ČR, i do exotičtějších zemí
CO OD VÁS POŽADUJEME?
- vyučení v oboru automechanik, příp. příbuzné profese
- praxi v servise, ideálně nákladních vozidel
- čtení technické dokumentace
- schopnost domluvit se anglicky a ochota cestovat Vám dá do budoucna možnost podílet se na zahraničních opravách
CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍZÍME?
- práci ve skvěle fungujícím kolektivu, který se rád podělí o své zkušenosti
- možnost mnohému se přiučit na vozidlech TATRA, které jsou specifické konstrukcí podvozku
- řadu zaměstnaneckých benefitů, dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů), cafeteria systém - program BENEFIT PLUS, příspěvek na penzijní připojištění, roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy, závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy, závodní stravování.
Kontakt: Lenka Rozehnalová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: 556 492 080, e-mail: lenka.rozehnalova