Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: účetní
Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Hledáte stabilní firmu, na kterou se můžete spolehnout?
- Tento obor Vás baví a stále naplňuje?
- Máte rád/a čísla?
- Máte za sebou prokazatelné výsledky v oboru?
Pokud ano, hledáme k sobě šikovnou kolegyni nebo kolegu do zemědělské společnosti MV AGRO s.r.o. působící na Rožmitálsku a Březnicku od roku 1992, kdy vznikla. Zabývá se především živočišnou a rostlinou výrobou, dále pak provádí služby v oblasti rostlinné výroby.
Vaším výsledkem práce na této pozici jsou správně a včas zpracovaná účetní data.
Co vás čeká:
zpracování a zaúčtování dodavatelských a odběratelských faktur
účtování pohledávek a závazků, dobropisů, vzájemných zápočtů
účtování pokladních dokladů, bankovních výpisů, interních dokladů
platební operace - příprava platebních příkazů, vedení pokladny
příprava podkladů pro DPH
vedení a evidence majetku zvířat a skladového hospodářství
spolupráce při zajišťování uzávěrkových účetních prací pro hlavní účetní
zabezpečení správnosti, průkaznosti, úplnosti, trvalosti a včasnosti účetnictví
spolupráce s ostatními odděleními společnosti, úzká spolupráce s hlavní účetní
další administrativu spojenou s účetnictvím
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
základní znalost účetních a daňových zákonů
znalost práce na PC - MS Office, dobrá znalost MS Excel
ŘP sk. B
Výhodou bude, pokud budete mít:
praxi na obdobné pozici
znalost programu EkoSoft
Nabízíme vám:
Práci ve stabilní firmě na trhu a s dlouholetou tradicí.
U nás pln