OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Prodejna Lidl, Lorencova alej č.p. 1091, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- pochůzky po prodejně
- zajištění ostrahy a ochrany majetku
- dodržování bezpečnostních předpisů
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost
- 12 hodinové směny v turnusu dlouhý a krátký týden
POŽADUJEME:
- praxe výhodou, není však podmínkou
- dobrou pracovní morálku
- trestní bezúhonnost
- věk nad 18 let
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování
NABÍZÍME:
- zajištění certifikátu strážného
- možnost záloh na mzdu
- možnost práce i na dohodu o provedení práce
- prémie za záchyty
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, na jeden rok, s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí
KONTAKT: telefonicky: Po-Pá, 9.00 - 16.00 hod., 737 087 145, paní Božena Bilíková
nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte
na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz.
PROSÍME ZÁJEMCE, ABY NECHODILI NA PRACOVIŠTĚ, KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ, PRVOTNÍ KONTAKT NUTNÝ TELEFONICKY NEBO E-MAILEM