Ekonom/finanční referent školy

Pracovní místo ( Ekonom/finanční referent školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované znalosti a dovednosti:
Praxe v účetnictví minimálně 3 roky. Zkušenosti se správou rozpočtu a vedení podvojného účetnictví příspěvkových organizací, znalost základní účetní a daňové legislativy. Výborná znalost práce s PC - Office (Word, Excel), účetní program Gordic výhodou.
Náplň práce:
Komplexní vedení podvojného účetnictví - příspěvkových organizací. Zpracování účetních a statistických výkazů. Zajištění styku s bankou, FÚ, ČSSZ, zdr. pojišťovnami. Tvorba a kontrola čerpání rozpočtů. Korespondence s dodavateli a odběrateli, zajištění spisové služby. Evidence majetku, správa FKSP.
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 222/2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády č.564/2006 Sb., platový tarif bude stanoven v 9. - 10. platové třídě podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe. Po skončení zkušební doby bude poskytnut osobní příplatek a příplatek za vedení.