Vedoucí směny odlakovacího centra - strojník

Pracovní místo ( Vedoucí směny odlakovacího centra - strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Obruby č.p. 121
294 03 Obruby

Prvotní kontakt: tel.: 605 245 668 (8-14 hod.), e-mail: odlakovani@tesyco.cz

Popis pozice:
- kontroluje chod zařízení a strojů v objektu, provádí pravidelnou údržbu
- zajišťuje chod logistiky (nakládka/vykládka/závoz komponentů na pracoviště)
- řídí činnost dělníků
- kontroluje kvalitu čištění
- dohlíží na dodržování plánu čištění

Požadujeme:
- vyučení v oboru strojní mechanik/zámečník, popř. praxi na pozici údržbáře
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost obsluhovat VZV
- zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme:
- nadstandardní příspěvky
- stravenky
- zázemí stabilní společnosti, zaškolení, profesní růst a pravidelné vzdělávání
- místo pracoviště Obruby
- možnost uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou