vedoucí výroby nástrojovny

Pracovní místo ( vedoucí výroby nástrojovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" Zajišťuje provoz dílny a výrobu dílů a nástrojů dle zakázek
" Řízení a organizace práce týmu zaměstnanců
" Organizace systému náhradních dílů
" Zajišťuje a koordinuje kalibraci měřidel

Požadujeme:
" Vzdělání SŠ/VŠ obor strojní
" Přehled o technologiích a výbornou orientaci v technické dokumentaci
" Zkušenosti se zakázkovou výrobou v dané oblasti
" Zkušenost s vedením prac. kolektivu a organizační schopnosti
" Preciznost a spolehlivost se silnou orientací na termín/výsledek
" řid. průkaz sk. B.

Nabízíme:
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, čtvrtletní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích. Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem. Po zaslání strukturovaného životopisu budou úspěšní uchazeči do 25.2.2021 osloveni s nabídkou k osobnímu pohovoru.
- telefonicky Po - Pá od 7.00 - 15.00 hod.