R&D Elektronics Engineer

Pracovní místo ( R&D Elektronics Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail jana.hejdova@assaabloy.com.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ elektro vzdělání
- praxe na podobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
- aktivní znalost AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni
- velmi dobrá znalost práce na PC - MCAD/ECAD, Altium výhodou
- základní znalost návrhů elektronických obvodů
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B.
Náplní práce bude:
- vývoj elektroniky pro elektromechanické zámky
- testování, validace a verifikace výrobků
- příprava konstrukční dokumentace k produktům
- spolupráce na vývojových projektech ve skupině.
Nabízíme:
- roční bonus, cafeterie, 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování, 13 mzda, sick days.