OPERÁTOR/KA VÝROBY

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

20.1.2020/ KONTAKT: e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 8:00-15:30 hod.)
POŽADUJEME: pečlivost a zodpovědnost, manuální zručnost, zkušenosti ve výrobě výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola výrobků dle požadavků kvality, podílení se na zpracování reklamací - na jejich nalezení a odstranění, práce na jednoúčelových strojích
NABÍZÍME: Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, na dojíždění ze vzdálenějších lokací, bonusový systém čtvrtletních odměn, odborné kurzy a školení, firemní akce, příspěvek na závodní stravování, praní a servis pracovních oděvů, zvýhodněné mobilní tarify, odměny k životnímu i pracovnímu výročí, péče o zaměstnance (očkování proti chřipce, vitamíny, ovocné dny 2x týdně, osvěžení v létě apod.)