Vedoucí oddělení územního plánování odboru územního plánování a stavebního řádu

Pracovní místo ( Vedoucí oddělení územního plánování odboru územního plánování a stavebního řádu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu ve studijním oboru stavebním nebo architektury, případně vzdělání v oboru územní plánování, urbanismus, geografie, geoinformatika, krajinné inženýrství se stavebním zaměřením
o znalost systému veřejné správy v oblasti územního plánování
o znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, část územního plánování
o znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů
o výborné komunikační, prezentační a negociační dovednosti
o manažerské schopnosti, schopnost vedení, motivace, podpory a manažerské kontroly zaměstnanců
o schopnost analytického, logického a koncepčního myšlení
schopnost systematické práce, samostatného řešení problémů, organizační schopnosti
o vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu a odpovědný přístup k plnění úkolů
o schopnost pracovat pod časovým tlakem a schopnost rychle se učit
o uživatelskou znalost operačního systému MS Windows a souvisejících programů (MS Office)
o řidičské oprávnění skupiny "B", schopnost a ochotu řídit služební motorové vozidlo při výkonu svěřených pracovních činností
Výhodou:
o zkušenosti z oblasti veřejné správy
o zkušenosti s vedením lidí
o zvláštní odborná způsobilost na úseku územního plánování
Nabízíme:
o zajímavou manažerskou pozici
o zázemí stabilní organizace
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o nástup možný od 1. 4. 2021
o plný pracovní úvazek
o 12. platovou třídu, platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřej