VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - MEMBRÁNOVÝ SPECIALISTA pro elektromembránové procesy

Pracovní místo ( VÝZKUMNÝ PRACOVNÍK - MEMBRÁNOVÝ SPECIALISTA pro elektromembránové procesy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice
Řešení výzkumných úkolů v oblastech zpracování polymerů pro výrobu iontovýměnných membrán. Příprava vhodných kompozitních směsí určených pro membránové materiály.
Náplň práce:
- Vývoj a zavádění do výroby polymerních materiálů určených pro výrobu iontovýměnných membrán
- Inovace stávajících membránových produktů a technologií jejich výroby
- Spolupráce na vývoji technického vybavení výroby membrán
- Zavádění inovací do výrobního procesu
- Spolupráce s externími pracovišti
- Udržování přehledu o aktuálním stavu techniky a trendech
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v chemických oborech jako jsou: chemické inženýrství, chemie materiálů, materiálové inženýrství
- Výhodou je znalost analytických metod používaných v materiálovém výzkumu (FTIR, DSC, TGA, XRC, DMA, mechanické vlastnosti, aj.)
- Schopnost pracovat samostatně ale i v týmu
- Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
- Znalost AJ výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)
- Praxe v oboru technologie nebo VaV činnosti je vítána
- Řidičský průkaz sk.B
Nabízíme:
- Pestrou a zajímavou práci v oblasti výzkumu nových materiálů při rozvoji portfolia ionotovýměnných membrán důležitých pro současnost i budoucnost společnosti
- Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky
- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností
- Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
- Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky n