Strážný/strážná - vedoucí objektu

Pracovní místo ( Strážný/strážná - vedoucí objektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VYHRAZENO PRO OZP (vymezené chráněné pracovní místo).
Kontakt telefonicky PO - PÁ od 8:00 do 14:00 hod. nebo e-mailem marcela.soumarova@oko96.cz.
Požadavky:
- SŠ
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost, flexibilita
- certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou.
Náplň práce:
- řízení menšího kolektivu lidí
- drobná administrativa
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou 3 roky s možností prodlužování
- odměny za vedení 100 - 1.000,- Kč
- zázemí stabilní firmy, možnost získání certifikátu strážný č.68-008-E
- pravidelná školení
- příplatky za služby o víkendech a svátcích
- nástup možný ihned.